RFLINE

... you need, we will deliver

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
Email Drukuj PDF

Warunki realizacji zamówień.

Sposób kierowania zapytania

 • Zapytania powinny być składane pocztą elektroniczną, faksem lub przez formularz na stronie internetowej w zakładce "kontakt".

Warunki udzielenia odpowiedzi

 • Odpowiedź na zapytanie  staramy się wysłać jak najszybciej, zwykle  już następnego dnia roboczego. Jeżeli przygotowanie oferty nie będzie możliwe w terminie do 2-3 dni pytający zostanie o tym poinformowany.

Dostępność, czas dostawy

 • Część asortymentu jest dostępna w RFLINE. Duża część jest sprowadzana bezpośrednio od producentów na zamówienie.  Standardowy czas od złożenia zamówienia do wysyłki od producenta wynosi dla większości asortymentu  1-2 tygodnie, mniej popularne komponenty wysyłane są w terminie do 4 tygodni, czasami później. Transport  od producenta, to dodatkowo około 1 tydzień.
 • Przy realizacji zleceń RFline nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia  w dostawie wynikające z przyczyn zewnętrznych ( przedłużające się odprawy celne, warunki atmosferyczne, klęski żywiołowe i inne czynniki niezależne wpływające na czas transportu)

Płatność

 • przedpłata na podstawie faktury proforma,
 • dla instytucji i uczelni oraz przy stałej współpracy możliwy odroczony termin płatności -2 tygodnie

Minimalna wartość zamówienia MOQ

 • realizujemy nawet najmniejsze zamówienia.

Koszty transportu

 • zależą od wartości izamówienia i całkowitej masy zamawianego asortymentu, ustalane są indywidualnie. Standardowo przy większych zamówieniach cena uwzględnia koszty transportu od producenta i na terenie Polski

Pozostałe

 • Obsługujemy jedynie firmy - wystawiamy faktur VAT.
 • Towar pozostaje własnością RFLINE do momentu otrzymania pełnej kwoty zapłaty.
 • Przesyłki są ubezpieczone.

Gwarancja

wszystkie komponenty są objęte 12 miesięczną gwarancją

Zasady realizacji projektów i usług doradczych - ustalane są indywidualnie

Istnieje możliwość realizacji projektu z odroczonym terminem płatności do czasu wdrozeniu rozwiązania do produkcji. Pozwala to zleceniodawcy ograniczyć koszty początkowe.

 

nowy adres internetowy

migrujemy na nową stronę www.rfline.pl
Laminaty mikrofalowe w ofercie
Naszą ofertę wzbogaciliśmy o laminaty / podłoża mikrofalowe o przenikalności elektrycznej z zakresu 2.8 do 3.8. Wybór dostawcy został poprzedzony testami praktycznymi polegającymi na realizacji i pomiarze parametrów elektrycznych układów mikrofalowych ( rezonatorów) w celu oceny wpływu procesów technologicznych na jakość mechaniczną wykonanych układów oraz w celu określenia rzeczywistych parametrów elektrycznych. Podłoża te są atrakcyjne cenowo ( cena około 30-60 Euro za arkusz 18" x 24"), jednak MOQ wynosi około 20 szt. Istnieje możliwość pozyskania próbek w celu przetestowania tych podłoży we własnym zakresie.

News 2015-09

Rekord długości linku WiFi w Polsce z wykorzystaniem anten Disheter 32dB HV Precision
Studenci z Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej skupieni w kole naukowym Wireless Group, zbudowali link w pasmie 5GHz na odległość 250km ustanawiając nowy rekord Polski. Jest to odległościowo najdłuższe amatorskie połączenie w Polsce w tym pasmie, a trzecie na świecie. Do połączenia studenci wykorzystali anteny DishEter PRO 32 HV Precision. Od strony elektrycznej zaprojektowaną przez RFLINE, a produkowaną przez Cyberbajt. DishEter PRO 32 HV Precision - dane anteny

Info

info@rfline.pl

tel.:+48 504931212

fax.:+48 587463430

Kable koncentryczne, kable współosiowe, projektowanie anten, przewody koncentryczne, tłumiki sygnału, złącza antenowe, złącza koncentryczne, złącza N, złącza SMA, złącza współosiowe – Rfline.eu

stat4u