RFLINE

... you need, we will deliver

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
linie kablowe koncentryczne, połączeniowe, pomiarowe, specjalne
Email Drukuj PDF

Firma Jyebao posiada w swojej ofercie konfekcjonowane linie kablowe koncentryczne (kable współosiowe). Znajdują one zastosowanie w aplikacjach do 40GHz:

KATALOG ONLINE

-   Systemach telekomunikacyjnych
-   Systemach komunikacji wojskowej i rozpoznania
-   Układach laboratoryjnych
-   Urządzeniach specjalistycznych

Współosiowe linie kablowe są stosowane do transmisji sygnałów RF i mikrofalowych. Posiadają bardzo dobre ekranowanie  oraz niskie tłumienie, co korzystnie przekłada się na bilans mocy i dynamikę w docelowych aplikacjach. Linie współosiowe i gotowe kable koncentryczne charakteryzują się również bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi zapewniającymi trwałość, łatwe formowanie przewodów. Optymalnie dobrane wymiary i materiały zapewniają stałość impedancji linii, i bardzo dobry poziom dopasowania.

 

Szczegółowe informacje o liniach kablowych, sposobach ich definiowania znajdą państwo  wdokumencie "JYEBAO CABLE ASSEMBLY OPTIONS"

Oferta:


 

 

nowy adres internetowy

migrujemy na nową stronę www.rfline.pl
Laminaty mikrofalowe w ofercie
Naszą ofertę wzbogaciliśmy o laminaty / podłoża mikrofalowe o przenikalności elektrycznej z zakresu 2.8 do 3.8. Wybór dostawcy został poprzedzony testami praktycznymi polegającymi na realizacji i pomiarze parametrów elektrycznych układów mikrofalowych ( rezonatorów) w celu oceny wpływu procesów technologicznych na jakość mechaniczną wykonanych układów oraz w celu określenia rzeczywistych parametrów elektrycznych. Podłoża te są atrakcyjne cenowo ( cena około 30-60 Euro za arkusz 18" x 24"), jednak MOQ wynosi około 20 szt. Istnieje możliwość pozyskania próbek w celu przetestowania tych podłoży we własnym zakresie.

News 2015-09

Rekord długości linku WiFi w Polsce z wykorzystaniem anten Disheter 32dB HV Precision
Studenci z Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej skupieni w kole naukowym Wireless Group, zbudowali link w pasmie 5GHz na odległość 250km ustanawiając nowy rekord Polski. Jest to odległościowo najdłuższe amatorskie połączenie w Polsce w tym pasmie, a trzecie na świecie. Do połączenia studenci wykorzystali anteny DishEter PRO 32 HV Precision. Od strony elektrycznej zaprojektowaną przez RFLINE, a produkowaną przez Cyberbajt. DishEter PRO 32 HV Precision - dane anteny

Info

info@rfline.pl

tel.:+48 504931212

fax.:+48 587463430

Kable koncentryczne, kable współosiowe, projektowanie anten, przewody koncentryczne, tłumiki sygnału, złącza antenowe, złącza koncentryczne, złącza N, złącza SMA, złącza współosiowe – Rfline.eu

stat4u