RFLINE

... you need, we will deliver

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Cyrkulatory, Izolatory ferrytowe
Email Drukuj PDF

 

AEROTEK

 

Firma powstała w 1989 roku. Główny obszar działalności to projektowanie i produkcja izolatorów i cyrkulatorów pracującyche w pasmie RF i mikrofalowym. Aerotek eksportuje swoje produkty na całym świecie, również do wiodących producentów systemów i urządzeń, takich jak Fujitsu, Mitsubishi, NEC, Toshiba, Sice, Thales, Thomson-CSF, Alcatel itp.

Firma Aerotek nastawiona jest na zadowolenie klienta, dostarczanie wysokiej jakości produktów, przy utrzymaniu konkurencyjnych cen i terminowości dostaw. Ściśle współpracuje ze wszystkimi klientami w celu spełnienia ich wymagań. Poza standardową gamą produktów zawartych w katalogach na stronie internetowej Aerotek przyjmuje również zamówienia na indywidualne projekty. Inżynierowie R & D są kompetentnymi i doswiadczonymi specjalistami w swoich dziedzinach, przyczyniając się do powstania niezawodnych produktów. Wszystkie produkty przed wysyłką do klienta są testowane w celu zapewnienia ich pełnej funkcjonalności zgodnej ze specyfikacją. Aerotek posiada System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001 certyfikowany przez RW-TUV. Aerotek  w sposób systematyczny poszerza gamę swoich produktów, udoskonala istniejące rozwiązania poprawiając ich wydajność i redukując koszty - docelowo również koszty klienta.

 

 

W ofercie znajdują się układy cyrkulatorów i izolatorów wykonanych w technologiach:


 

Coaxial Drop in Lump Drop- in lump

Flange Mount

 
c1-photo.gif

nowy adres internetowy

migrujemy na nową stronę www.rfline.pl
Laminaty mikrofalowe w ofercie
Naszą ofertę wzbogaciliśmy o laminaty / podłoża mikrofalowe o przenikalności elektrycznej z zakresu 2.8 do 3.8. Wybór dostawcy został poprzedzony testami praktycznymi polegającymi na realizacji i pomiarze parametrów elektrycznych układów mikrofalowych ( rezonatorów) w celu oceny wpływu procesów technologicznych na jakość mechaniczną wykonanych układów oraz w celu określenia rzeczywistych parametrów elektrycznych. Podłoża te są atrakcyjne cenowo ( cena około 30-60 Euro za arkusz 18" x 24"), jednak MOQ wynosi około 20 szt. Istnieje możliwość pozyskania próbek w celu przetestowania tych podłoży we własnym zakresie.

News 2015-09

Rekord długości linku WiFi w Polsce z wykorzystaniem anten Disheter 32dB HV Precision
Studenci z Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej skupieni w kole naukowym Wireless Group, zbudowali link w pasmie 5GHz na odległość 250km ustanawiając nowy rekord Polski. Jest to odległościowo najdłuższe amatorskie połączenie w Polsce w tym pasmie, a trzecie na świecie. Do połączenia studenci wykorzystali anteny DishEter PRO 32 HV Precision. Od strony elektrycznej zaprojektowaną przez RFLINE, a produkowaną przez Cyberbajt. DishEter PRO 32 HV Precision - dane anteny

Info

info@rfline.pl

tel.:+48 504931212

fax.:+48 587463430

Kable koncentryczne, kable współosiowe, projektowanie anten, przewody koncentryczne, tłumiki sygnału, złącza antenowe, złącza koncentryczne, złącza N, złącza SMA, złącza współosiowe – Rfline.eu

stat4u